יום חמישי, 16/05/24, 23:00:27
דף הבית הירשם RSS
ברוך הבא, אורח
[ הודעות חדשות · משתמשים · חוקי הפורום · חיפוש · RSS ]
  • 1 מתוך 1דף מספר
  • 1
ארכיון - לקריאה בלבד
GTAiL Forum » מודינג SA » מדריכים ותמיכה במודים » בניית קבצי DFF כלומר מודלים (אני רוצה ללמוד איך לבנות רכבים ל-GTA SA)
בניית קבצי DFF כלומר מודלים
מרום תאריך: יום שלישי, 14/05/13, 14:59:26 | הודעה: 1
משתמש חדש
קבוצה: משתמש רשום
הודעה: 25
מוניטין: 2
אזהרות: 0%
מצב משתמש: מנותק
מישהו יכול ללמד אותי איך לבנות מודים,רכבים ל-GTA SA

אני כבר יודע לבנות טקסטורה אני בניתי הרבה טקסטורות לרכבים אבל לבנות אני לא יודע אם מישהו יוכל ללמד אותי אני אשמח

ואם למישהו יש סקייפ אני אשמח עוד יותר אם הוא יוכל לעזור לי בעת הבנייה

אני משתמש בסקייפ של אחותי אבל היא כבר לא משתמשת בו אז זה הסקיים שלי יש לי תמונה עם משקפי שמש תודה השם שלי הוא מרום

killer60 תאריך: יום שלישי, 14/05/13, 15:52:18 | הודעה: 2
GTA ISRAEL יוצר ובעלים מקורי של פרוייקט
קבוצה: בעלים
הודעה: 291
מוניטין: 103
לבנות מודלי DFF זה ממש לא פשוט מאחר ומדובר על בניית מודל תלת מימדי דרך תוכנות איצוב תלת מימד.
יש אצלנו את עידן שיודע לעבוד עם התוכנות האלה אבל יש גם המון מדריכים באינטרנט למתחילים.
אני אומר שוב למען הסר ספק: אתה לא תצליח לבנות מודלים שכאלו מיד כי נדרש המון ניסיון וידע על מנת להגיע לתוצאות הרצויות.

מרום תאריך: יום שלישי, 14/05/13, 19:41:08 | הודעה: 3
משתמש חדש
אני לא מבין מה הקטע שלכם שאתם לא מלמדים אתם רק מוציאים את החשק מהדבר הזה לבנות ולעצב
מה אכפת לך לנסות ללמד ואם אני לא יצליח אז לא אבל אם כן אז יאללה הצלחתי ואתה תראה שאם אני מישהו מישראל ילמד אותי לבנות מודלים אז אתה תראה שאני יבנה את הדברים הכי מציאותיים כמו ניידת משטרה מסוג סקודה אוקטיביה 2012 ואוטובוסים ושיטור עירוני ועוד מלא דברים אם מישהו ילמד אותי לבנות....

נ.ב
יש לך סקייפ?

נוסף (14/05/13, 19:41:08)
---------------------------------------------
אתה יודע משהו אני יכול ללמוד לבנות רק אם יהיה לי את התוכנה יש לי את התוכנה ZMODELER אבל זה לא מביא לי לשים את הקבצים כך שאני לא רואה מודל ויש לי גם 3D STUDIO MAX אבל אין לי פלאגין של קבצי DFF
אז מה אני יכול לעשות.....?

idanss4 תאריך: יום שלישי, 14/05/13, 21:40:59 | הודעה: 4
מעצב 3D תותח !
קבוצה: מנהל כללי
הודעה: 1514
מוניטין: 25
תוסיף אותי בסקייפ(Idan.z2)
אם באמת יש לך את הסבלנות ואתה לא מוכן לוותר אתה תצליח פשוט עניין של רצון/מוטיבציה וסבלנות
כמו כול דבר בחיים, אם אתה באמת רוצה את זה אז זה אפשרי ואפילו קל שתתרגל . קח בחשבון שאני לא קראתי מדריכים הכול כמעט למדתי לבד בעצמי , לקח לי המון זמן אבל עכשיו אני שולט בתוכנה.
ל3D Studio max יש המון מדריכים כמעט לכול דברים, יש גם פלאגין שנקרא Kam script לייבוא ויצוא כול סוגי קבצי הDFF.
ZModler - מיועדת יותר להמרות,עריכה ובניית עבודה מאפס קטנה, אפשר לבנות מכוניות אבל זה קשה ולוקח המון זמן, אני בעצמי בניתי 2 3 מכוניות אבל אף אחד לא סוימה וזה גם מכוניות שעוד קל לבנות, כי הם מרובעות.
3DS Studio max- מתאימה להכול, המרות עריכות,בנייה מאפס מאוד קל בה אם קוראים מדריכים ומבינים טיפה איך לעבוד אם התוכנה, אפשר לבנות איתה מודלים מדהימים, לא ניסיתי להמיר איתה אבל זו תוכנה באמת חבל"ז יש לי אותה ואני עובד איתה בנוסף על ZM .

נוסף (14/05/13, 21:40:59)
---------------------------------------------
אגב שחכתי להגיד
אני ומיכאל עובדים ( כבר הרבה זמן בגלל שהיה לי בעיות טכניות איתה) על הסקודה אוקביה TDI 2012 - ניידת משטרה עיצוב חדש וכנראה גם משטרת תנועה , מוקד עירוני וכו..
אני עושה כול שביכולתי שהמוד ישתחרר השבוע הזה.

מרום תאריך: יום רביעי, 15/05/13, 19:42:19 | הודעה: 5
משתמש חדש
אם אתה רוצה אני יוכל לעזור בטקסטורה אח שלי לומד עיצוב גרפי ממוחשב ויש לי קצת ידע ממנו אז אני יוכל לעזור בעיצוב

נ.ב

אני לא מוצא אותך בסקייפ כלומר יש מלא אנשים אם NICK דומה אז תנסה אתה להוסיף אותי פשוט תרשום אז זה וזה ימצא לך רק אותי nettasraf

idanss4 תאריך: יום רביעי, 15/05/13, 20:52:31 | הודעה: 6
מעצב 3D תותח !
קבוצה: מנהל כללי
הודעה: 1514
מוניטין: 25
מצאתי אותך ושלחתי לך הודעה תאשר אותי

killer60 תאריך: יום חמישי, 16/05/13, 16:18:08 | הודעה: 7
GTA ISRAEL יוצר ובעלים מקורי של פרוייקט
קבוצה: בעלים
הודעה: 291
מוניטין: 103
מרום אני לא אמרתי שאתה לא תצליח ואני לא מפקפק בכישורים ובכח הרצון שלך אז התגובה הזאת לא ממש הולמת.
בכל מקרה עידן הוא המודלר שלנו וכפי שכבר ראיתי הוא ענה לך אז אני מאחל לך בהצלחה וב"ה גם אתה עוד תוכל לבנות מודים מצויינים.

GTAiL Forum » מודינג SA » מדריכים ותמיכה במודים » בניית קבצי DFF כלומר מודלים (אני רוצה ללמוד איך לבנות רכבים ל-GTA SA)
  • 1 מתוך 1דף מספר
  • 1
חיפוש: